• Naše súkromné jasličky VESELÁ FARMIČKA sú tu pre Vás a pre Vaše detičky od roku 2019.  V našich jasličkách sa každá pani učiteľka s láskou a trpezlivosťou venuje detičkám.  Všetky naše pani učiteľky majú kvalifikáciu pracovať v jasličkách. Aby, sa u nás detičky cítili príjemne a bezpečne snažíme im vytvárať príjemnú rodinnú atmosféru. Každé dieťa je jedinečné a preto pristupujeme ku každému dieťaťu individuálne. Samozrejmosťou je úzka spolupráca s rodičmi a podávanie informácií o priebehu dňa v jasličkách.

Jasličkovú triedu navštevujú deti od 1 do 3 rokov. V tomto veku dieťaťa sa sústredíme na zvládnutie adaptácie a jeho odlúčenie od rodičov. Deti si zvykajú na režim a pravidlá škôlky. Zameriavame sa predovšetkým na osvojenie si samoobslužných a sociálnych zručností, ako rozvíjanie slovnej zásoby, deti sa učia tancovať, recitovať krátke básničky či riekanky, samy sa obliekať, najesť sa a rôzne iné úkony.

Približne od 1. roka začíname dieťa zoznamovať s nočníkom a postupne zbavujeme úplne plienok v spolupráci s rodičmi. Vzdelávanie je zvyčajne realizované prostredníctvom individuálnej práce a hry. Rozvoj myslenie podporujeme veku zodpovedajúcimi hrami ako sú priraďovanie či rozlišovanie farieb, predmetov, tvarov. Kreativitu a motoriku rozvíjame kreslením, lepením, modelovaním, maľovaním.

Pre naše jasličkové detičky sú pani učiteľky, ako ich druhé maminy a preto sa naše žabky  s radosťou tešia do jasličiek.

Voláme sa žabky

Naša jasličková trieda má kapacitu 15 detí.

Našim vyučovacím jazykom je slovenčina. Všetky pani učiteľky ovládajú  taktiež maďarský jazyk v prípade nástupu detí, ktorým materinským jazykom je maďarčina.

Nástup do jasličiek je možný kedykoľvek počas roka. Máme zostavený vlastný školský vzdelávací program ´´ VESELÉ JASLIČKY NAŠA FARMIČKA´´

Sme zameraní na enviromentálnu výchovu detí. Našim cieľom je viesť deti láske k prírode a všetkému živému. V rámci tejto výchovy naše deti pravidelne navštevujú zvieratká ´´Veselá farmička´´  Zvieratká sa nachádza v našej obci Bučuháza, kde ich deti môžu spoznávať, kŕmiť a navštevovať.

Nachádzame sa v tichej bezpečnej lokalite v Šamoríne- časť Bučuháza.

Disponujeme veľkým priestranným parkoviskom. Naše priestory spĺňajú všetky bezpečnostné a hygienické normy, ktoré sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR. Našou súčasťou je veľký priestranný trávnatý dvor s preliezkami, ktorý je bezpečne oplotený.