• Naša súkromná materská škôlka VESELÁ FARMIČKA je tu pre Vás a pre Vaše detičky od roku 2013.

Sme škôlka, kde sa každá pani učiteľka snaží ponúknuť deťom tvorivé a priateľské prostredie.

Všetky naše pani učiteľky majú kvalifikáciu pracovať v škôlke. Aby, sa u nás detičky cítili príjemne a bezpečne snažíme im vytvárať príjemnú rodinnú atmosféru. Každé dieťa je jedinečné a preto pristupujeme ku každému dieťaťu individuálne. Samozrejmosťou je úzka spolupráca s rodičmi a podávanie informácií o priebehu dňa v škôlke.

Škôlka je rozdelená na dve triedy:

Lienky: 3 - 4 ročné deti         Včeličky:  4 - 6 ročné deti

Poskytujeme starostlivosť, výchovu a vzdelávanie pre deti od 3-6 rokov, prípadne pre deti s odloženou školskou dochádzkou.

Veselá farmička je v registri zariadení  predprimárneho vzdelávania, čo znamená, že máme oprávnenie z Ministerstva školstva poskytovať predškolskú prípravu. Deti u nás nadobúdajú vedomosti a zručnosti, ktoré tvoria základ pri nasledujúcom procese základnej školy. Našim vyučovacím jazykom je slovenčina. Všetky pani učiteľky ovládajú  taktiež maďarský jazyk v prípade nástupu detí, ktorým materinským jazykom je maďarčina.

Nástup do škôlky je možný kedykoľvek počas roka.
          Máme zostavený vlastný školský vzdelávací program ´´ VESELÁ ŠKôLKA NAŠA FARMIČKA´´

Sme zameraní na enviromentálnu výchovu detí. Našim cieľom je viesť deti láske k prírode a všetkému živému. V rámci tejto výchovy naše deti pravidelne navštevujú zvieratká ´´Veselá farmička´´ a venujú sa pestovateľským prácam v areály škôlky. Zvieratká sa nachádza v našej obci Bučuháza, kde ich deti môžu spoznávať, kŕmiť a navštevovať.

Nachádzame sa v tichej bezpečnej lokalite v Šamoríne- časť Bučuháza.

Disponujeme veľkým priestranným parkoviskom. Naše priestory spĺňajú všetky bezpečnostné a hygienické normy, ktoré sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR. Našou súčasťou je veľký priestranný trávnatý dvor s preliezkami, ktorý je bezpečne oplotený.