• Krúžky v jasličkách:

Hipoterapia ( jazdenie na poníkovi)

V cene mesačného poplatku

U nás v Materskej škole/ jasličkách počas celého roka prebiehala Hipoterapia (jazdenie na poníkoch). Zdravá chrbtica je základom zdravia a preto pohyb detí na čerstvom vzduchu v kombinácii s jazdou a cvičeniami na poníkoch nútia deti prirodzene dýchať , čo pôsobí blahodarne aj na deti trpiace astmou, alebo inými chronickými respiračnými chorobami.
          Jazdenie na poníkoch má blahodarné účinky na psychiku dieťaťa. Deti môžu poníkom priniesť staré rožky, šupy z ovocia, zo zeleniny. Tým že poníky chodia do MŠ/jaslí pravidelne 1 x za mesiac, deti si zapamätajú ich mená, tešia sa na ne. Detičky poníkov najprv hladkajú, kŕmia ich a neskôr, keď sa osmelia môžeme s nimi začať pracovať. Deti sa učia rešpektovať zvieratá.