• Strava v našej škôlke je zabezpečená externou firmou-dovozom.

Pre našich drobcov varí Súkromná Hotelová Akadémia A SSOŠ SD JEDNOTA Šamorín

Strava je pripravovaná podľa noriem Ministerstva školstva SR pre deti predškolského veku. Za kvalitu jedál a nápojov zodpovedá kvalifikovaný personál kuchyne.

Jedálniček je zameraný na zdravú, plnohodnotnú a vyváženú stravu. Varí sa z kvalitných, vždy čerstvých surovín. Jedálny lístok je zostavený mesačne. Pozostáva z desiaty, obeda, olovrantu a neskorého olovrantu.

Počas dňa dbáme na pitný režim detí zostavený z čistej vody, detských čajov a čerstvých štiav. Každý deň deťom ponúkame čerstvé ovocie a zeleninu.

Taktiež dbáme na dostatočný prísun mliečnych výrobkov ( mlieka, jogurty a syry)

Naša škola je súčastou pojektu ,,Školský program ovocie/zelenina/mlieko"

Stravná jednotka..... 4,50,- Eurá/deň

Prihlasovanie/odhlásenie stravy je možné do 7.00 hod. daného dňa sms-správou alebo telefonicky.

Tel.kontakt: 0910-551-679